O projektu

Profesionalita od sklepa až na terasy

Projekt postavený na místě původní Továrny na čokoládu a cukrovinky firmy Johan Kluge a spol. vzešel ze spolupráce dvou renomovaných architektonických studií. Stavbu si vzala na starost kancelář Podlipný Sladký Architekti, interiéry a společné prostory pak mistři designu, studio de.fakto CZ. Moderní sedmipodlažní stavba orientovaná na jih a východ disponuje téměř šedesáti byty různých dispozic, čtyřmi nebytovými prostory a parkováním. Základem stavby jsou vápenopískové bloky, zajišťující nadstandardní protihlukovou izolaci s vynikajícími tepelně akumulačními vlastnostmi. Variabilita dispozic uspokojí jednotlivce, páry i rodiny. Architekti mysleli také na lodžie a luxusní terasy přístupné z obývacích pokojů a prostorné úložné prostory. Všechny byty jsou vybaveny klimatizací, samozřejmostí je i vysokorychlostní internet, kabelová televize, koberce ve společných prostorách a centrální informační systém. Objekt má nízkoenergetický štítek PENB „A“ a systém pro online přehled o spotřebě energií.

Nájemní bydlení na úrovni

Různé dispozice pro různé potřeby nájemců – od nejmenších, avšak stále dost prostorných garsonek, přes byty typu 2+kk s lodžiemi, ideální pro páry, po dvou a tříložnicové byty s terasami. V ceně nájmu u většiny bytů sklepní kóje (1,3 m2 – 6,1 m2).  Parkovací stání za příplatek (venkovní parkovací stání, zakladač, kryté parkovací stání a kryté parkovací stání s přímým přístupem do sklepní kóje). Ve všech bytech je klimatizace, vestavěné skříně, ve většině je komora, a co je skutečně výjimečné – úplně všechny byty v domě mají buď lodžii nebo terasu. U kompletně zařízeného bytu může nájemce počítat s tím, že nebude utrácet za vlastní vybavení, protože součástí nájmu bude krom nábytku i LED TV, pračka se sušičkou, myčka, a dokonce závěsy a záclony. Byty pronajímané bez nábytku budou vždy vybaveny kompletním kuchyňským koutem se spotřebiči a vestavěnými skříněmi. V obou případech se lze těšit na kvalitní materiály a vytříbený design s ohledem na praktičnost. Byty jsou vybaveny vysokorychlostním internetem v ceně nájmu s možností jeho dalšího rozšíření či doobjednání dalších programů kabelové televize.

„Chtěli jsme vytvořit rodinný projekt, který uspokojí i náročnější klienty – naše vize Smíchova je spojená nejen s tradicí, ale i pokrokem a pohodlím.”

Ing. Josef Šťastný, předseda představenstva a smíchovský patriot