Byt 3+kk (č. 506)
VÍCE NÍŽE

Flexibilita a prostor

Rohový byt s dvěma ložnicemi a jihovýchodní orientací je velmi praktický. Lodžie je přístupná z jedné z ložnic i z obývacího pokoje, který je vybavený kuchyňskou linkou na míru. Samozřejmostí jsou všechny spotřebiče, které do moderní kuchyně patří. Byt si nájemce může vybavit dle svých potřeb a představ, ušetří však za vestavěné skříně, které jsou již součástí bytu. Rodina nebo pár jistě ocení koupelnu s vanou a oddělenou toaletu. V bytě je komora a zavedený internet, za příplatek je možno užívat parkovací stání.

Rohové byty s dispozicí 3+kk a lodžií jsou dostupné ve druhém až pátém podlaží. V šestém a sedmém jsou dvouložnicové byty orientovány na jih a mají terasu. Vždy jsou tyto byty jen částečně zařízeny –kuchyňská linka se spotřebiči, vestavěné skříně.

Dvě ložnice

Vhodné pro rodinu

Lodžie / terasa

Připojení k internetu

Koupelna s vanou

Vestavěné skříně

Komora v bytě

Možnost parkování

Podívejte se, jak byt vypadá

KONTAKTUJTE NÁS

Chtěli byste se dozvědět více informací?

Prezentaci projektu a péči o klienty mají na starosti profesionálové z realitní kanceláře Engel & Völkers Prague, kteří poskytnou všechny potřebné informace a rádi s Vámi proberou, cokoliv Vás zajímá. Chcete detailnější informace nebo se rovnou domluvit na prohlídce? Možná je i nezávazná konzultace,  případně on-line prezentaci  bytu.  Zavolejte nebo využijte formulář níže, spojíme se s Vámi co nejdříve.