Byt 2+kk (č. 408)
VÍCE NÍŽE

Luxusní byt pro náročné

Jednoložnicový byt s lodžií, šatnou a komorou je dispozičně zajímavý a prostorově netypický, což reprezentuje především zkosená stěna obývacího pokoje. Byt je plně zařízený nábytkem včetně vestavěných skříní a nočních stolků, a vybavený spotřebiči, tedy je zde televize, pračka se sušičkou. Kvalitní kuchyně v moderním designu byla tvořena na míru a je samozřejmě také vybavena všemi obvyklými spotřebiči.

Plně zařízené byty 2+kk s východní orientací najdete ve všech podlažích. Jsou prostornější a kromě moderně vypadající lodžie trojúhelníkového tvaru disponují komorou a šatnou. Navíc je možno pronajmout si parkovací stání. Sklepní kóje v ceně nájmu u většiny 2+kk.

Jedna ložnice

Plně zařízeno nábytkem

Lodžie

Připojení k internetu

Koupelna s vanou

Komora v bytě

Šatna

Možnost parkování

Podívejte se, jak byt vypadá

KONTAKTUJTE NÁS

Chtěli byste se dozvědět více informací?

Prezentaci projektu a péči o klienty mají na starosti profesionálové z realitní kanceláře Engel & Völkers Prague, kteří poskytnou všechny potřebné informace a rádi s Vámi proberou, cokoliv Vás zajímá. Chcete detailnější informace nebo se rovnou domluvit na prohlídce? Možná je i nezávazná konzultace,  případně on-line prezentaci  bytu.  Zavolejte nebo využijte formulář níže, spojíme se s Vámi co nejdříve.